Gładzie Natryskowe

Gładzie natryskowe, rzut gładzi agregatem hydrodynamicznym GRACO MARK VII HD

Nasza firma oferuje Państwu rzut gładzi metodą hydrodynamiczną. To nowoczesny sposób na szybkie pokrycie gładzią dużych powierzchni, przy jednoczesnym uzyskaniu idealnie gładkiej powierzchni bez konieczności szlifowania.

Stąd też częste określanie tak wykonanych gładzi jako gładzie bezpyłowe. Metoda hydrodynamiczna kładzenia gładzi jest szczególnie polecana przy dużych powierzchniach ścian i sufitów wymagających pokrycia.

Gładzie natryskowe wykonywane agregatem hydrodynamicznym, znane także pod nazwą gładzie maszynowe, to nie tylko sposób na oszczędność czasu, ale także metoda dająca wymierne korzyści finansowe. Decydując się na gładzie maszynowe, oszczędzamy na kosztach robocizny oraz zużyciu materiału.Zalety gładzi natryskowychBezsprzecznie zaletą gładzi wykonywanych agregatem jest tempo wykonywania prac.
Czas potrzebny do położenia gładzi maszynowej w stosunku do metod tradycyjnych jest o 80% krótszy.

Daje to wymierne oszczędności na kosztach robocizny i wydatnie przyspiesza, zazwyczaj ciągnące się w przysłowiową nieskończoność, prace wykończeniowe.
Niebagatelne dla wysokości poniesionych nakładów jest mniejsze niż w tradycyjnych metodach zużycie materiału. To oszczędności rzędu 40%.